460 lat Augustowa z Orientacją Sportową-Końcowe wyniki zawodów III Puchar Burmistrza Augustowa

19 maja Augustów rozpoczął swoje 460 urodziny. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Integracja” z UKS „Integracja-Kormoran” w ramach rocznicowych obchodów byli organizatorami III Pucharu Burmistrza Miasta Augustowa w Orientacji Sportowej.

Zwody jak zwykle cieszyły się wielkim zainteresowaniem dzieci szkół podstawowych i gimnazjów.

W kategorii szkół podstawowych zabrakło jedynie reprezentacji SP6 i Społecznej Szkoły Podstawowej, a z gimnazjów swojej reprezentacji nie wystawiło gimnazjum   nr 4. Jak co roku była reprezentacja SP w Janówce prowadzona przez augustowiankę Panią Katarzynę Bielawską.

Serdeczne podziękowania ZSS nr3, który wystawił kilka reprezentacji.

Zawody były rozegrane w formie sportowego picnicku, ale zgodnie z przepisami Polskiego Związku Orientacji Sportowej, z wykorzystaniem elektronicznego pomiaru czasu w systemie  SportIdent.

Nad wszystkim czuwał Sędzia Główny zwodów, Pan Lech Trzpil – Członek Międzynarodowej Federacji Orientacji Sportowe (IOF).

Nie obyło się bez tradycyjnej grochówki i kiełbaski przy ognisku.

 

A oto i lista zwycięzców w poszczególnych kategoriach

 

III Puchar Burmistrza Augustowa w Orientacji Sportowej,
Augustów, ul. Zarzecze 30, 19 maja 2017 r.

Wyniki

kategoria Szkoły Podstawowe Kobiety

I miejsce Haponik Paulina ZSS nr 2 SP
II miejsce Wawiórko Gabriela ZSS nr 2 SP
II miejsce Salik Oliwia ZSS nr 2 SP
IV miejsce Ostaszewska Aleksandra SP w Janówce
V miejsce Suchocka Patrycja SP w Janówce
VI miejsce Wiszniewska Wiktoria SP w Janówce

kategoria Szkoły Podstawowe Mężczyźni

I miejsce Śniadkowski Bartosz ZSS nr 3 SP
II miejsce Pretko Adrian ZSS nr 3 SP
III miejsce Trocki Dominik SP w Janówce
IV miejsce Jabłoński Wiktor ZSS nr 3 SP
V miejsce Milanowski Dawid ZSS nr 3 SP
VI miejsce Pruszyński Dawid ZSS nr 3 SP

kategoria Gimnazja Kobiety

I miejsce Wasilewska Karolina ZSS nr 2 Gim
II miejsce Niedżwiecka Aleksandra ZSS nr 3 Gim
III miejsce Bienasz Iwona ZSS nr 3 Gim
IV miejsce Grzywińska Karolina Gim nr 2
V miejsce Czajkowska Julia Gim nr 2
VI miejsce Chilińska Weronika Gim nr 2

kategoria Gimnazja Mężczyźni

I miejsce Prawdzik Adrian Gim nr 2
II miejsce Bienasz Arkadiusz Gim nr 2
II miejsce Kowalewski Tomasz ZSS nr 2 Gim
IV miejsce Niedźwiecki Jakub ZSS nr 2 Gim
V miejsce Szałwiński Tomasz Gim nr 2
VI miejsce Haraburda Jan Gim nr 2

Puchary Burmistrza w poszczególnych kategoriach zdobyli:

kategoria Szkoły Podstawowe Kobiety

I miejsce ZSS nr 2 SP

kategoria Szkoły Podstawowe Mężczyźni

I miejsce ZSS nr 3

kategoria Gimnazja Kobiety

I miejsce Gim nr 2

kategoria Gimnazja Mężczyźni

I miejsce Gim nr 2

Komplet wyników i relacja fotograficzna na stronie organizatorów: www.orienteering.augustow.pl

Byliśmy również 20 maja na Błoniach nad Nettą. Rozdaliśmy ponad 300 map do spacerów z odnajdywaniem punktów w terenie. Liczymy, że spotkamy się za rok.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu zawodów.

 

                                                           Prezes                                               Prezes

SIS „Integracja”         UKS „Integracja-Kormoran”

                                                        Tadeusz Jaworski                Bogusław Dudziuk

Końcowe wyniki zawodów 2017 kliknij