Wiadomości

Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Biegu Długodystansowym na Orientację

Otwarcie Zielonego Punktu Kontrolnego Nadleśnictwa Suwałki.

Już po raz drugi Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych ?Integracja? i Uczniowski Klub Sportowy ?Integracja-Kormoran? będą gospodarzami dużej krajowej imprezy w ramach ?Pucharu Puszczy Augustowskiej?.

Tym razem będą to Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters  w Biegu Długodystansowym na Orientację, a rozegrane zostaną na terenie Nadleśnictwa Suwałki (Uroczysko ?Szwajcaria?) w dniu 17.04.2016 (również kategorie OPEN).

Dzięki owocnej współpracy z Nadleśnictwem Suwałki i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji     w Suwałkach udało się uatrakcyjnić imprezę o Biegi dla Szkół Suwalskich w dniu 15.04.2016 i szereg imprez popularyzujących tę dyscyplinę sportu, które będą przeprowadzone w sobotę 16.04.2016 nad Zalewem ?Arkadia? w Suwałkach od godziny 14:00. Dla uczestników atrakcyjne nagrody i upominki.

Szczegółowy program także na: http://www.suwalki.bialystok.lasy.gov.pl

Podczas Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Biegu Długodystansowym na Orientację, augustowskie Stowarzyszenie i UKS będą gościć Delegatów na Krajowy Zjazd Polskiego Związku Orientacji Sportowej, na którym zostaną wybrane władze związku.

Więcej informacji, również z formularzami Zgłoszeń dla kategorii OPEN na stronie: www.orienteering.augustow.pl (zakładka Dokumenty do Pobrania).

Następna impreza z Orientacji Sportowej w Augustowie już w czerwcu ? Puchar Burmistrza Miasta Augustowa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Tadeusz Jaworski (SIS)

Bogusław Dudziuk (UKS)